fbpx

İptal ve İade Koşulları

>
İptal ve İade Koşulları

İptal İade Değişim Koşulları

İADE POLİTİKASI

Siparişinizi aldıktan sonra, iade talep etmek ve istenmeyen ürünü/ürünleri iade etmek için (14) gününüz vardır. Lütfen aşağıdaki iade süreci adımlarını takip edin. İadenizi aldığımızda ve geri ödemenizi işleme koyduğumuzda size haber vereceğiz. İadenizin durumunu üye bilgileriniz ile hesabınıza giriş yaptığınızda Sipariş ve İade sekmesinden takip edebilirsiniz. 

İADE SÜRECİ

Siparişinizin size teslim edildikten sonra 14 gün içinde, kullanılmamış ürünlerin iadesini kabul etmekten mutluluk duyacağız.

-İade gönderimi yapılırken ürün ile birlikte sipariş numarasını ekleyiniz. Değişim olacak ise bir not ile talebinizi üzerine ekleyiniz.

*İADE TALEBİ İLE GÖNDERECEĞİNİZ ÜRÜNÜN KARGO MALİYETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

Karşı ödemeli gönderilen paketler kabul edilmeyecektir.

·İade edilecek ürünün, faturası, ürün etiketi, kutusu, ambalajı ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz orijinal durumunda olduğundan emin olunuz.

·Aksi halde, iadeniz kabul edilemeyip geri ödeme yapılamamaktadır. Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi ve\veya fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orijinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

·Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.İade ettiğiniz ürün bize ulaştıktan sonra, bankanıza bağlı olarak geri ödemenizin işleme koyulması 3-5 gün kadar sürebilir. Geri ödeme, satın alma işlemini gerçekleştirmek için kullanılan ödeme yöntemiyle yapılacaktır. İadenizi alıp işleme koyduktan sonra, geri ödemenizin ödeme kartı ekstrenizde görünmesi 14 iş günü kadar sürebilir. Geri ödemeniz hesabınıza geçmediyse, lütfen bankanızla iletişime geçin.

·Ürünlerin iade edilebilmesi için iade talimatlarına uyulması gerekmektedir

Aşağıdaki adımları izlemelisiniz;

1. Sipariş numaranız ile birlikte sipariş nedeninizi de açıklayarak [email protected] adresine bilgi maili atınız.

2. Ürünü iade adresimize kargolayınız.

İade Adresi:

Kültür mah. Suna Sok. No-74 Beşiktaş/İstanbul

Daha fazla yardım için lütfen [email protected] adresinden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin

 DEĞİŞİM SÜRECİ

Sipariş vermiş olduğunuz ürünü değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gerçekleştirmeden önce değişim talebinizi email aracılığı ile bildirmeniz gerekmektedir.

Eğer ürün kargo ile size teslim edildi ise değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır.

*DEĞİŞİM İÇİN BİZE GÖNDERİLECEK ÜRÜNÜN KARGO MALİYETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

*DEĞİŞİM TALEBİ İLE TEKRAR GÖNDERECEĞİMİZ ÜRÜNÜN KARGO MALİYETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

·Karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

·Değişim edilecek ürünün, faturası, ürün etiketi, kutusu, ambalajı ve bütün standart aksesuarları ile eksiksiz orijinal durumunda olduğundan emin olunuz.

·Aksi takdirde, değişim işlemi kabul edilemeyip geri ödeme yapılamamaktadır. Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi ve\veya fatura ile kargolanır. Değişim işlemlerinde size gönderilen orijinal belgelerin bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

·İstediğiniz beden ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.

·Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

·Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

·Ürünlerin değişim edilebilmesi için değişim talimatlarına uyulması gerekmektedir.

Değişim Adresi:

Kültür Mah. Suna Sok. No-74 Beşiktaş/İstanbul

Daha fazla yardım için lütfen [email protected] adresinden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin

ÖN SİPARİŞLİ ÜRÜNLER

Müşterilerimize ürünlerimizden bir seçki için ön sipariş seçeneği sunuyoruz. Ön sipariş ürünlerindeki sevkiyat tarihlerinin yalnızca tahmini olduğunu ve ürünlerin listelenen tarihte sevk edilmesinin garanti edilmediğini lütfen unutmayın.

Tüm Ön Sipariş ürünleri, üretim sırasında gecikmelere ve iptallere tabidir. Böyle bir durumda müşteri buna göre bilgilendirilecektir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.